با سی پی چی بخریم ؟

علی رضا
8 مارس, 2022
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
با سی پی چی بخریم ؟

با سی پی چی بخریم ؟

شاید شما هم بعد از خریدن سی پی به این مشکل برخورد کنید که با سی پی که خریدم چه چیزی بخرم ؟ خب این بستگی به مقدار سی پی خریده شده توسط شما بستگی داره. به طور مثلا که شما بیشتر یا حداقل از 420 سی پی خریداری کرده باشید و یا کمتر!! پس دو حالت وجود داره که پیشنهاد هایی برای هر دو حالت خواهیم داد.

حالت اول (حداقل 420 سی پی)

در این حالت بیشترین و پرطرفدار ترین چیزی که کالاف پلیر ها خریداری می کنند بتل پس هستش چون شما با خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل می توانید آیتم های زیادی را بدست بیارید، و بهترین پیشنهادی هستش که می تونیم به شما بدیم. اگر هم سی پی بیشتری داشتید می توانید آیتم های شانسی را خریداری نمایید.

حالت دوم (کمتر 420 سی پی)

اگر که از دسته افرادی هستید که کمتر از 420 سی پی خریداری کردید، به شما پیشنهاد میدم که مقدار دیگه ای سی پی خریداری کنید تا بتوانید با آن خرید بتل پس کالاف را انجام دهید. برای خرید سی پی کالاف می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و با بهترین قیمت سی پی تهیه کنید.

ولی اگر که هنوز هم تصمیمی به خرید سی پی بیشتر ندارید بهترین پیشنهادی که میشه داد این هستش که حداقل 80 سی پی داشته باشد و آیتم های شانسی را خریداری کنید.

نتیجه گیری

درکل برای خرید بیشتر آیتم های کالاف دیوتی موبایل باید سی پی تهیه کنید، شما با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می تواید آیتم های زیادی را در بازی خریداری کنید و بهتر در بازی حضور پیدا کنید.

بهترین و پرطرفدار ترین آیتم موجود در بازی بتل پس کالاف هستش که به شما پیشنهاد میکنم حداقل با خرید 420 سی پی این آیتم را تهیه کنید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.