استارتر پک فورتنایت چیست ؟

علی رضا 2022/04/13
استارتر پک فورتنایت چیست ؟

استارتر پک فورتنایت چیست ؟

خرید سی پی

یکی از محبوب ترین آیتم هایی که توسط کاربران خریداری می شود استارتر پک فورتنایت هستش که خب انتخاب بسیار مناسبی برای کسانیی که برای بار اول دارن خرید انجام میدن هستش.

معمولا استارتر پک ها هر سیزن عوض میشن و خب اگر که شما این سیزن خریداری کنید در سیزن بعد با اومدن استارتر پک جدید می توانید آن را نیز خریداری کنید. این که یکی از محبوب ترین آیتم های فورتنایت هستش به این دلیله که قیمت بسیار پایین تری از آیتم های دیگه داره و خب یک اسکین زیبا، یک پیک اکس، یک بک بلینگ و 600 ویباکس می دهد که شما می توانید با اون از آیتم شاپ خرید کنید.

‎محتویات استارتر پک سیزن فعلی

  • اسکین Mainframe
  • بک بلینگ
  • پیک اکس
  • 600 ویباکس

خب امیدوارم که تا اینجا با این آیتم محبوب آشنا شده باشید و خب باید بگم که اگر مایل به خرید استارتر پک فورتنایت باشید می توانید با کلیک کردن روی دکمه پایین خرید خودتون را انجام بدید.


خرید استارتر پک فورتنایت

یکی از محبوب ترین آیتم هایی که کاربر ها علاقه زیادی به خرید آن دارند، بتل پس فورتنایت است. این آیتم محبوب تر از استارتر پک است زیرا اسکین هایی بیشتری به شما می دهد و همین طور اگر که یکبار بتل پس را با 950 ویباکس خریداری کنید، با اتمام چالش های بتل پس می توانید 1400 ویباکس جمع کنید که یعنی از آن به بعد می توانید هر سیزن بتل پس را دریافت کنید.

اگر که قصد خرید بتل پس فورتنایت را دارید می توانید به صورت مستقیم از فروشگاه ما این محصول را تهیه کنید و یا با خرید 1000 ویباکس این آیتم را فعال کنید.

و اگر هم مایل به خرید از آیتم شاپ هستید به شما خرید ویباکس فورتنایت را پیشنهاد میدم.


خرید بتل پس فورتنایت

محصولات پیشنهادی برای شما

[ajax_products_tab position=”top” alignment=”left” style=”dark” shape=”left” active_tab_color=”” deactive_tab_color=””][woocommerce_products_ajax tab_title=”محصولات فورتنایت” tab_icon_check=”” tab_icon=”” product_type=”best_selling” per_page=”7″ order=”DESC” product_cats=”custom” category=”fortnite” tags=”” carousel=”enable” list_style=”” columns=”5″ hover_image=”show” is_autoplay=”on” responsive_autoplay=”off” countdown_activation=”” progressbar_activation=”” nav_style=”light” style=”style1″ product_color_scheme=”light” layout_mode=”” custom_hover_color=”” hover_color=”custom-color” gutter=”” border=”” quickview=”disable” wishlist=”” compare=”disable” badges=”” hover_price=”disable” enterance_animation=”fadein” responsive_animation=”disable” body_class=”carousel-navigation-on” product_buttons_style=”” cart_button_style=”” column_in_mobile=”2″ tablet_columns=”” show_card_variations_desktop=”1″ show_card_variations_tablet=”1″ show_card_variations_mobile=”1″ image_size=”shop_catalog”][/ajax_products_tab]

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.