چگونه ویباکس فورتنایت بخریم ؟

علی رضا
17 فوریه, 2022
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آموزش خرید ویباکس و بتل پس فورتنایت

یکی از مشکل هایی معمولا گیمر ها در بازی فورتنایت دارن خرید آیتم های بازی و ویباکس در بازی است. در این مقاله می خواهیم باهم چند راه خرید آیتم های فورتنایت رو معرفی کنیم.

بهترین روش برای خرید تمامی آیتم های بازی خرید ویباکس هستش که شما می توانید تمامی آیتم های موجود در آیتم شاپ و بتل پس را خریداری کنید. برای خرید ویباکس فورتنایت می توانید با کلیک روی دکمه زیر خریدتون را انجام دهید.

خب شاید مایل باشید باندل پک های بازی فورتنایت را خریداری کنید که نمی توانید با ویباکس خریداری کنید، از این باندل ها می توانیم خرید باندل مینتی لجندری ، خرید استارتر پک فورتنایت و… را مثال زد. برای خرید این پک ها و یا باندل ها روی دکمه های زیر کلیک کنید. 

شاید از آن دسته از افرادی هستید که هر سیزن یا این که برای بار اول می خواهید بتل پس فورتنایت را خریداری کنید و باید بهتون بگم که خوشبختانه فروشگاه بازی طور این محصول را هم موجود داره!! برای خرید بتل پس فورتنایت می تونید روی دکمه زیر کلیک کنید.

خب فروشگاه ما یکی از محصولات ویژه دیگه ای که داره به مشتریانش ارائه میده خدمات گیفتینگ فورتنایت هستش. در واقع این محصول برای افرادی هستش که مایل هستن از آیتم شاپ خرید کنن ولی نمی خواهند مبلغ زیادی را هزینه کنند. بله درست حدس زدید که شما می توانید آیتم های آیتم شاپ را با قیمت خیلی پایین تر بخرید.

این خدمات به این صورت هستش که شما درهنگام خرید در صفحه پرداخت باید آیدی اپیک گیمز خود را وارد کنید و در توضیحات سفارش نام اون آیتم مورد نظرتان را می نویسید سپس بعد از تکمیل سفارش اپراتور های مجموعه بازی طور برای شما آیتم مورد نظرتان را گیفت می کنند.

برای استفاده از خدمات و خرید گیفتینگ فورتنایت روی دکمه زیر کلیک کنید.

نکات قبل از خرید

خب باید قبل از خرید یه سری نکات را توجه داشته باشید، برای خرید شما باید ایمیل و پسورد اکانت اپیک گیمز خود را در صفحه پرداخت وارد کنید. هر سوالی درباره خرید داشید با پشتیبانی فروشگاه بازی طور در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که باید حتما دو مرحله ای اکانت اپیک گیمز شما غیرفعال باشد تا در هنگام تکمیل سفارش شما مشکلی ایجاد نشود، درصورت فعال بودن دو مرحه ای اکانت سفارش شما با تاخیر انجام خواهد شد زیرا باید کد تایید ورود از شما دریافت شود. ولی در صورت عادی بودن وضعیت اکانت شما سفارشتان در زیر 30 دقیقه انجام خواهد شد.

محصولات پیشنهادی برای شما

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.