چگونه سکه یا گلد اپکس لجندز موبایل بخریم ؟

علی رضا
15 مارس, 2022
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
چگونه سکه یا گلد اپکس لجندز موبایل بخریم ؟

چگونه سکه یا گلد اپکس لجندز موبایل بخریم ؟

اپکس لجندز موبایل بازی جدیدی که به تازگی از شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز منشتر شده، خیلی زود در بین گیمر های ایرانی هم فراگیر شد. 

شاید شما هم در بازی به این فکر افتاده باشید که، خب این اسکین های زیبا و بتل پس رو چطور باید بخریم  ؟

برای خرید گلد اپکس لجندز موبایل که سکه درون بازی هستش باید فروشگاه معتبری را پیدا کنید که این خرید را برای شما انجام بدهد. از آنجایی که نسخه جهانی بازی هنوز منتشر نشده پس خرید از بازی ریسک زیادی داره که اکانت شما بن نشه و این نکته معتبر بودن فروشگاه و در دسترس بودن پشتیبانی آنلاین این فروشگاه بسیار مهم خواهد بود.

برای خرید گلد اپکس لجندز موبایل روی دکمه زیر کلیک کنید.

یکی از بهترین فروشگاه های پرداخت درون برنامه ای بازی های خارجی فروشگاه بازی طور هستش که می توانید سکه و جم های درون بازی های خارجی را این فروشگاه تهیه کنید. چون این فروشگاه دارای سابقه فروش چندین و چند ساله است و پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین شبانه روزی داره و مهم تر از همه دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوز معتبر از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد، و بر اساس قوانین فروشگاه ما به شما امنیت اکانت شما ر اتضمین می دهیم.

پس در نتیجه این صحبت ها این رو می فهمیم که باید از فروشگاه معتبری خرید کنیم که امنیت پول و اکانت ما را تضمین کند.

سخن نویسنده

می خواهم یکم خودمونی صحبت کنم باهاتون و راهنماییتون کنم که چی بخرید و راحت تر خرید کنید. من خودم گیمر هستم و بهترین آیتمی که به شما پیشنهاد می دم که بخرید بتل پس بازی هستش که به شما کلی اسکین آیتم های خوب  مختلف میده.

برای خرید بتل پس موبایل باید شما 750 تا گلد داشته باشید که برای گرفتن باید خرید 935 گلد اپکس لجندز موبایل رو انجام بدید.

نکته دیگه ای که باید بهتون بگم این هستش که اکانت شما باید روی یکی از این 3 روش زیر سیو شده باشه که اولینش EA اکانت هستش و دومینش جیمیل و سومیش هم فیسبوک هستش که من به شما روش اول رو پیشنهاد میدم چون راحت ترین روش هستش و سریع تر از روش های دیگه سفارشتون انجام میشه، با این که در تمامی روش های ذخیره اکانت، سفارش شما در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.