چگونه سی پی رایگان بگیریم ؟

علی رضا
24 فوریه, 2022
2 دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
گرفتن سی پی رایگان

یکی از موضوعات داغ در بازی کالاف دیوتی گرفتن سی پی رایگان است، در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم.

خب از آنجایی که می دانید بازی کالاف دیوتی بازی رایگانی هستش که در دسترس عموم قرار گرفته، خب حالا توسعه دهنده این بازی یعنی اکتیویژن باید درآمدی از این بازی داشته باشه وگرنه چرا باید سرمایه گذاری انجام بده برای ساخت بازی. خب احتمالا تا الان متوجه شدید که درآمد این شرکت بازی سازی از فروش سی پی کالاف دیوتی هستش که کاربران با خرید سی پی درآمد این شرکت بازی ساز را تامین می کنند.

خب حالا چرا باید این شرکت بازی راهی را برای گرفتن سی پی رایگان قرار دهد ؟ ولی از آنجایی که ما ایرانی هستیم راه هایی را پیدا کردیم. 🙂

ما نرم افزاری را برای شما پیدا کردیم که می توانید از طریق آن سی پی رایگان تهیه کنید که الان به بررسی خوبی بدی این نرم افزا می پردازیم.

نام این نرم افزار AppBounty است که از طریق این نرم افزار می توانید با نگاه کردن تبلیغات یا نصب کردن نرم افزار هایی که بهتون میگه گیفت کارت گوگل پلی دریافت کنید. که البته همه نمی توانند از این گیفت کات ها استفاده کنند چون ایران تحریم است، و فقط بعضی از افراد به صورت شانسی می توانند از این گیفت کارت های استفاده کنند.

 

دانلود نرم افزار AppBounty 

 

خب حالا ما فرض می کنیم که شما از دسته افرادی هستید که می توانید ازاین گیفت کارت ها استفاده کنید. آیا ارزشش را دارد این همه تبلیغ نگاه کنیم ؟ یا نرم افزار های گفته شده اش را نصب کنیم ؟ چون احتمالا هزینه ترافیک اینترنت شما بیشتر از هزینه خرید سی پی می شود.

از هزینه هم بگذریم شما حداقل 2 روز برای انجام درخواست های این نرم افزار باید وقت بگذارید و آیا ارزش این وقت را دارد ؟

خب حالا فرض میکنیم که شما خودتان را راضی کردید که این وقت را صرف کنید و از هزینه اینترنت هم بگذریم، اگر ارور داد و گیفت کارت فعال نشد بخاطر تحریم ها باید چه کار کرد ؟

درکل این روش اصلا پیشنهاد نمی شد و بهترین راه خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه بازی طور است.

برای ورود به فروشگاه بازی و خرید سی پی کالاف روی دکمه زیر کلیک کنید.

بعد از سفارش شما از 10 دقیقه ال 15 دقیقه بعد سفارش شما تکمیل خواهد شد که از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

پیشنهاد نویسنده

من خودم گیمرم و معمولا به افراد خرید 420 سی پی کالاف دیوتی موبایل پیشنهاد میکنم. چون شما با خرید 420 سی پی می توانید بتل پس بخرید و کلی آیتم و اسکین بگیرید.

محصولات پیشنهادی برای شما

2 دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.